Prenovljena spletna stran

 

Dobrodošli na prenovljeni spletni strani občine Gorišnica. Pripravili smo nove oblike in vsebine ter funkcionalne novosti. Nova spletna stran je bolj informativna ter pregledna in omogoča enostavnejši dostop do želenih informacij.

Vsebine spletnih strani bomo sproti izpopolnjevali, tudi z vašo pomočjo. Želimo si, da bi na njej našli koristne informacije o dogajanju v naši občini, delovanju društev, prav tako pa tudi informacije povezane z organizacijo in delom naše občine.

S spoštovanjem do vseh uporabnikov spletnih strani.

 

Občina Gorišnica


POZIV DRUŠTVOM:

Spoštovani!

Prenovili smo staro spletno stran Občine Gorišnica, ker želimo, da bi bile informacije na spletni strani kar seda ažurne in najnovejše, vas vljudno vabimo, da napišete zanimiv članek o delovanju oz. dogodkih v vašem društvu. Zaželeno je, da vsebino napisanega popestrite s fotografijami, logotipom društva. Prispevke s prilogami pričakujemo najkasneje do 29.februarja 2016 na elektronski naslov This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Za sodelovanje se vam zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo.

Občina Gorišnica

 

 

 

 

Občina Gorišnica

 Gorišnica 83 a

2272 Gorišnica


E-mail: obcina@gorisnica.eu

Tel.: 02/743 11 10

Fax: 02/743 11 20

 

URADNE URE OBČINE

Ponedeljek:

8:00 - 12:00 in 13:00 - 15:00

Sreda:

8:00 - 12:00 in 13:00 - 17:00

Petek:

8:00 - 13:00

Spletna stran uporablja piškotek:  PHPSESSID (piškotek omogoča shranjevanje sej med posameznimi zahtevami znotraj sistema za upravljanje z vsebinami. Piškot PHPSESSID je nujno potreben za normalno delovanje vseh storitev in ga ni mogoče zavrniti!)